Candy, Gum & Cookies
- Product
- Qty in Cart
- Quantity
- Price
- Subtotal
-
Tootsie Roll Assortment, 14 Oz Bag - OFX00658
Office Snax®
$23.97$20.72A classic candy with a taste that will surely bring back memories. Ideal for offices and reception areas. Great-tasting assortment including Original, Lime, Cherry, Lemon, Vanilla and Orange.Product FeaturesReach for delicious Tootie Roll® snacks...$23.97$20.72 -
Candy Assortments, Soft And Chewy Candy Mix, 5 Lb Carton - OFX00656
Office Snax®
$83.80$71.09Surprise everyone with a sweet treat that is full of candy. Perfect for large groups. Great for the office.Product FeaturesSweet and fun candy treats.Great for the office.Pocket-sized treats.Item DimensionsWeight: 5.0 lbs.Height: 5.827 inDepth: 10.82...$83.80$71.09 -
Candy Assortments, Spearmint Candy, 1 Lb Bag - OFX00655
Office Snax®
$14.37$14.15Surprise everyone with a sweet treat that is full of candy. Perfect for large groups. Great for the office.Product FeaturesSweet and fun candy treats.Great for the office.Pocket-sized treats.Item DimensionsWeight: 1.0 lbs.Height: 3.0 inDepth: 10.0...$14.37$14.15 -
Lick Stix Suckers, Randomly Assorted Flavors, 1.85 Lb/Bag - OFX00653
Office Snax®
$30.53$29.29Individually wrapped candy suckers. Ideal for the breakroom or parties. Sweet and fun treat.Product FeaturesIndividually wrapped candy suckers in fruit flavors.Ideal for the breakroom or parties.Sweet and fun treat.Item DimensionsWeight: 1.875 lbs...$30.53$29.29 -
Original Hard Candy, Assorted, Individually Wrapped, 14 Oz - JLRHEC55686
Jolly Rancher®
$9.74$8.47All of the fantastic fruit flavors that put Jolly Rancher® on the map can be found in this assortment. All have that famous taste that boldly bursts in your mouth. They make the perfect addition to complimentary candy dishes and dispensers.Product...$9.74$8.47 -
Pop Tarts, Frosted Brown Sugar Cinnamon, 3.52 Oz, 2/Pack, 6 Packs/Box - KEB31131
Kellogg's®
$9.86$9.41Great for breakfast, great on the go – take them with you to school or to the office. Hot or cold, they make a great meal or snack at any time of day. A good source of seven vitamins and minerals. One two-per-pack serving is the equivalent to two bread...$9.86$9.41 -
Sqweeze Freeze Pops, Assorted Flavors, 3 Oz Packets, 150/Carton - SQW159200201
Sqwincher®
$95.76$68.25Easy-to-eat freezer pops help you cool down, replace electrolytes and stay hydrated. Makes a great treat for both kids and adults. Formulated to absorb water and nutrients quickly into the body. The pop's great taste helps make hydration more satisfying...$95.76$68.25 -
Chocolate Hazelnut Pirouline Rolled Wafers, 14 Oz - PIR05051
De Beukelaer
$11.63The perfect wafer snack for any occasion. Sweet chocolate hazelnut wafers are great for gifts, parties, coffee, ice cream and desserts.Product FeaturesChocolate hazelnut wafer.Great for parties, ice cream, coffee and desserts.Product DetailsGlobal...$11.63 -
Hard Candies, Caramel, 12 Oz Bag - WRT05766
Werther's® Original®
$12.95$10.61Some things only get better with age - like these traditional hard candies, made from the original family recipe. The sweet, smooth caramel flavor will satisfy any sweet tooth. Individually wrapped candies are made with delicious, high-quality...$12.95$10.61 -
Animal Crackers, 1.5 Oz Bag, 12/Box - SFF10173
Stauffer's®
$12.98$9.91Go crazy for crackers with crunchy, delicious, low-fat animal crackers. Crackers are made with 0 grams of trans fat and no cholesterol. Make little tummies happy with fun, animal-shaped crackers—they make the perfect after school snack.Product FeaturesA...$12.98$9.91 -
Dum-Dum-Pops, Assorted Flavors, Individually Wrapped, Bulk 30 Lb Carton - SPA534
Spangler®
$315.22$194.01Classic lollipop that makes things fun! Individually wrapped. Less than 25 calories per pop. Free of major allergens.Product FeaturesFree of major allergens.Individually wrapped.Less than 25 calories per pop.Product DetailsGlobal Product...$315.22$194.01 -
Pop Tarts, Frosted Strawberry, 3.67 Oz, 2/Pack, 6 Packs/Box - KEB31732
Kellogg's®
$12.45$9.11Great for breakfast, great on the go – take them with you to school or to the office. Hot or cold, they make a great meal or snack at any time of day. A good source of seven vitamins and minerals. One two-per-pack serving is the equivalent to two bread...$12.45$9.11