Arrow 0.5" Page Flags, Assorted Primary/Brights, 252/Pack - MMM684VAD2
(0) Write a Review
SKU:
MMM684VAD2
MPN:
684VAD2
Weight:
0.12 LBS
  • Arrow 0.5" Page Flags, Assorted Primary/Brights, 252/Pack
Sorry this product is temporarily out of stock
Looking for a custom wholesale quote? Click here.
Frequently bought together:
Description
Product Features
  • Find it fast.
  • Flags make it simple to mark and highlight important information.
  • Ideal for marking documents without writing on them.
  • Use to draw attention to critical items, organize files or color-coding.
  • Make it simple to request action.
  • Sticks securely, removes cleanly.
  • The dispenser keeps flags organized and easy to find.
Item Dimensions
Weight: 0.115 lbs.
Height: 0.68 in
Depth: 7.88 in
Width: 3.88 in