Deep Scrub Pads, 16" Diameter, Maroon, 10/Carton - BWKSPP16
(0) Write a Review
SKU:
BWKSPP16
MPN:
Weight:
2.73 LBS
  • Deep Scrub Pads, 16" Diameter, Maroon, 10/Carton
Sorry this product is temporarily out of stock
Looking for a custom wholesale quote? Click here.
Frequently bought together:
Description
Product Features
Item Dimensions
Weight: 2.73 lbs.
Height: 4.843 in
Depth: 16.416 in
Width: 16.378 in