Deep Scrub Pads, 20" Diameter, Maroon, 10/Carton - BWKSPP20
(0) Write a Review
SKU:
BWKSPP20
MPN:
Weight:
4.19 LBS
  • Deep Scrub Pads, 20" Diameter, Maroon, 10/Carton
Sorry this product is temporarily out of stock
Looking for a custom wholesale quote? Click here.
Frequently bought together:
Description
Product Features
Item Dimensions
Weight: 4.19 lbs.
Height: 4.843 in
Depth: 20.433 in
Width: 20.354 in